Hakkımızda

Bilgitaş Zemin İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, temel ve zemin mühendisliği alanında güncel ve ileri teknolojileri kullanarak uygulama amacıyla kurulmuştur.

Ekonomik ve teknolojik koşullara uygun olarak, değişken ortamlarda hareket kabiliyetini sürekli artıran Bilgitaş Zemin; projelerin tasarımından gerçekleşmesine kadar her aşamasında ileri teknoloji ürünü modern makine ve ekipmanıyla doğru ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Firmamız için en temel değer, kuruluşundan beri insan kaynağı olmuştur. Gerek kendi kurum kültürü ile yetiştirdiği uzman teknik personeli, gerekse saha beceri ve tecrübesi üst düzeydeki saha ekibi ile aldığı sorumlulukları tam ve zamanında yerine getirmeyi güvence altına almıştır. Çevrenin korunması konusuna; ahlaki değerler ışığında ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun şekilde, resmi mercilerle işbirliği yaparak ve toplumla iletişim içinde çalışarak, titizlikle önem veriyoruz.

Bilgitaş Zemin, sahip olduğu geniş makine parkı ile geoteknik mühendisliği sektöründeki tüm faaliyet alanlarına hizmet verebilmektedir. Gelişen dünya şartlarındaki ileri teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini daha da arttırmış olan firmamız kısa zamanda önemli işlere imzasını atmış ve atmaya devam etmektedir.

Amacımız; günümüz teknolojisinden maksimum düzeyde faydalanarak ve müşteri taleplerine cevap vererek, müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyarak;

- Proje ve Tasarım aşamasında kaliteli teknik destek,
- Projelendirme ve sonrasında doğru çözüme yönlendirme,
- Taahhüt konularında başarılı hizmet verebilmek,
- Müşteri ilişkilerini uzun vadede geliştirerek beraberce çalışmaktır.

Firmamız, bugüne kadar pek çok köprü, alt geçit, iş merkezi, toplu konut, endüstriyel yapı, vb. inşaat projeleri bünyesindeki kazıklı derin temel, zemin iyileştirme, derin kazı, iksa sistemi gibi çok sayıda geoteknik projelendirme ve uygulamasını çağın gerektirdiği teknoloji ve sistemleri kullanarak başarıyla gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirmeye devam edecektir.